Inwestowanie w złoto

Inwestowanie w złoto

Im bardziej rośnie cena kruszcu jakim jest złoto, tym chętniej w niego inwestujemy. Obserwując statystyki z rynku inwestycyjnego, można śmiało stwierdzić, że metale szlachetnie znowu wracają do łask. Co więcej, łatwo zauważyć, że trend wzrostowy jest stały. 

Czytaj więcej: Inwestowanie w złoto

Inwestowanie w zagraniczne nieruchomości

Kategoria: Blog

Inwestowanie w zagraniczne nieruchomości

Jeśli przyjrzeć się trendom rynków inwestycyjnych, to łatwo zauważyć znaczny wzrost zainteresowania w inwestowaniu w luksusowe nieruchomości zagraniczne. Szczególnie chętnie inwestorzy inwestują swój kapitał we Włoszech, Hiszpanii czy Chorwacji. Coraz więcej osób próbuje swoich sił również w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej: Inwestowanie w zagraniczne nieruchomości

Inwestowanie w istniejące przedsiębiorstwa

Kategoria: Blog

Inwestowanie w istniejące przedsiębiorstwa

Wielu ekspertów podkreśla, że inwestowanie w istniejące przedsiębiorstwa może być znacznie bardziej opłacalne niż zakładanie własnego biznesu od podstaw. Ryzyko inwestycyjne w tym przypadku jest znacznie mniejsze, a dobrze ulokowany kapitał, szybciej przyniesie pożądane zyski. Jednym słowem – zarobimy więcej i szybciej.

Czytaj więcejInwestowanie w istniejące przedsiębiorstwa

Inwestowanie w turystykę

Kategoria: Blog

Inwestowanie w turystykę

Wzrost znaczenia inwestycji turystycznych obserwujemy już od lat dziewięćdziesiątych, kiedy to wzrasta znacznie również sam ruch turystyczny. Sama decyzja inwestycyjna dotycząca lokalizacji kapitału w danym regionie, powinnna być jednak skrupulatnie przemyślana.

Czytaj więcej: Inwestowanie w turystykę